LOADING

Dış Cephe Mantolama

GDF İnşaat

İzmir veya çevresinde eviniz için yeni dış cephe kaplamalarına ihtiyacınız varsa, GDF İnşaat olarak sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz dış cephe kaplaması hizmetimizle özellikle gurur duyuyoruz. Siding ürünlerimizi evinize özel ölçümleri kullanarak galvanizli, ağır çelikten imal ediyoruz. Sonuç, köşelerden köşeye uzanan zırh panelleri olup, sadece darbelere karşı koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda güneş ışığından ve diğer aşındırıcı elemanlardan kaynaklanan hasarlara karşı dirençli olan ve hatta evinizi dış sıcaklık dalgalanmalarına karşı izole etmeye yardımcı olan kusursuz bir koruma bariyeri oluşturur.

Müşterilerimizin İzmir ve çevresinde dış cephe kaplamalarımızı seçmelerinin birçok nedeni var. İşte bunlardan sadece birkaçı:

  • Yangından korunma – Çelik yanmaz olduğu için, dikişsiz siding kurulduktan sonra  yangın tehlikeleri daha az tehdit oluşturur.
  • Böcek caydırma – Termitler ve oyuk böcekleri  nüfuz edemez.
  • Rakipsiz güzellik – Ev sahipleri geniş bir renk ve stil yelpazesi ile evlerinin mimarisine ve kişisel zevklerine en uygun dış cephe kaplama tipini seçebilirler.

Olağanüstü dış cephe kaplamalarımızın evinize nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin.