LOADING

Hakkımızda

GDF İnşaat
Garantili Hizmet

Tüm Hizmetlerimiz GDF İnşaat garanti ve güvencesindedir.

Kaliteli Hizmet

Kaliteden ödün vermeyen ürün ve hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz..

Zamanında İş Teslimi

Projelerimizde beklentileri %100 karşılama ve zamanında iş teslimi önceliklerimizdir.

GDF İnşaat

2005 Yılından itibaren büyüyen inşaat sektöründe bir çok projede taşeron olarak faaliyet gösterdik. Bu süreç içerisinde kendimizi alanımızda geliştirmiş kaliteli ürün ve işçiliği her bütçeye uygun müşterilerimizin yaşam alanlarına yansıtmış bulunuyoruz.

İnşaat  sektöründeki bilgi birikimi ve deneyimlerimizi uzman kadro ve ekipman ile daha kontrollü yaparak , yaptığımız işin itibarlı olması amacı ile çok ortaklı firmalar ile ilişkilerimizi seviyelendirerek 2017 ocak ayı itibari ile faaliyetlerimizin tamamını aile şirketi olan GDF İnşaat adı ile sürdürmeye devam etmekteyiz.

Bünyemizde bulunan konusunda uzman mimar, mühendis, tekniker ve ustalarımız yeteneklerini müşterilerimizin talebi doğrultusunda modern, kültürel, şık, estetik ve ergonomik olarak tasarlayıp, müşterilerimizin yaşam alanlarına yansıtmaktayız.

Ülkemizin bütün şehirlerinde beton yapı görünümüne, sanatsal boyut katmak, topluma renkli yaşam alanları sunmak, işimizi sanata çevirme düşünce ve çabasındayız.

Dekorasyon Tadilat Tamirat

Anahtar teslim yapı tadilat dekorasyon projeleriyle, hayallerinizi hem sanata hem gerçeğe dönüştürüyoruz…

Hizmetlerimiz

Tasarım, dekorasyon, alçıpan asma tavan, barisol gergi tavan, betopan asma tavan, metal asma tavan, taşyünü asma tavan, bölme duvar sistemleri, alçı sıva, kara sıva, alçı boya, kartonpiyer, seramik, şap, parke, banyo mutfak dolabı, panel kapı, barisol tavan dış cephe mantolama, demir çelik korkuluk sistemleri, alüminyum küpeşte, çelik çatı, çelik yapı, gergi tavan, anahtar teslim tadilat tamirat, boya badana işleri vb işleriniz GDF İnşaat güvence ve kalitesi ile yapılmaktadır.

Uygun Ödeme Seçenekleri
100%
Zamanında İş Teslimi
100%
Birinci Sınıf İşçilik Kaliteli Malzeme
100%
Konusunda Uzman Ekip
100%