LOADING

Pandora-Boya

Pandora Slikonlu Dış Mekan Boyası Tanım: Slikon esaslı nefes alma kabiliyetine sahip doğa şartlarına dayanıklı uzun ömürlü mat görünümlü son kat dış cephe boyasıdır.

Özellikleri: Her türlü beton, sıva ve mineral zeminlerde dekoratif görünüm ve koruma amaçlı olarak üretilmiştir.

Uygulama: Yüzeyde çatlak ve bozuk kısımlar varsa tamir edilmeli ve yüzey pandora üniversal astar ile astarlanmalıdır. Uygulama 5 ºC ile 35 ºC sıcaklık aralığında yapılması gerekir. Astarlama işleminden 12 saat sonra 2 kat olacak şekilde uygulanır. Katlar arasında hava şartlarına bağlı olarak 4 – 6 saat arasında beklenmelidir. Fırça rulo veya püskürtme yöntemiyle uygulanabilir.

İnceltme: Temiz su ile %10-20 inceltilir.

Kuruma: Son kurumasını 24 saat sonra tamamlar

Sarfiyat: İki kat uygulamada yüzeyin durumuna göre 280-320 gr/m2 dır

Pandora Silikonlu İç Mekan Boyası

Tanım: Su bazlı akrilik esaslı silikon katkılı dekoratif mat son kat iç cephe boyasıdır.

Özellikleri: Her türlü beton, sıva ve mineral yüzeylerde yüksek örtücülüğe sahip mat silikonlu plastik boyadır. İçerisindeki silikon sayesinde nefes alır ve uzun ömürlüdür

Uygulama: Yüzey pandora üniversal astar ile astarlanmalıdır. Uygulama 5 ºC ile 35 ºC sıcaklık aralığında yapılması gerekir. Astarlama işleminden 12 saat sonra 2 kat olacak şekilde uygulanır. En az iki kat halinde uygulanmalıdır. Katlar arasında 4 saat beklenerek uygulama yapılmalıdır.

İnceltme: Temiz su ile %10-20 inceltilir.

Kuruma: Son kurumasını 24 saat sonra tamamlar

Sarfiyat: İki kat uygulamada yüzeyin durumuna göre 280-320 gr/m2 dır.